gallery/Svit_logo_RGB
EXPORT       TRANSPORT      LOGISTYKA

O NAS

gallery/IMG_7659

Formuła sukcesu biznesowego

 

Miłość do biznesu, wielka wizja biznesowa, konsekwencja, innowacyjność, dużo trafnych działań i przede wszystkim skupienie na ludziach, na pomaganiu ludziom - to właśnie sprawia, że ​​przedsiębiorcy i ich biznesy odnoszą sukcesy.

 

 

 

Oksana Semenchenko

Historia

 

Firma SVIT COMPANY rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku w Kijowie. W tym czasie stała się głównym eksporterem mrożonego mięsa drobiowego z Ukrainy do krajów afrykańskich (tj. Beninu i Gabonu), Uzbekistanu i Tadżykistanu. Portfolio firmy nie ograniczało się do tego.

 

W 2018 roku firma rozpoczęła eksport oleju słonecznikowego pod własną marką SVITOIL do krajów UE. Co zpowodowało przenesenie biura do Polski.

 

Takoż od końca 2018 roku firma zaczła swoję działalniść w trasporcie towarów drogowych po UE. To naprawde stało wyzwaniem dla SVIT COMPANY, które z uspiechem podołaliśmy.


Firma kontynuje swój rozwój, stawi przed sobą nowi plany i czięgni się w górę do najlejpszej i największej spedycji w Polsce.

O nas

 

Firma SVIT COMPANY prowadzi cały szereg działań związanych z zakupem i dostawą towarów za granicę. Obejmuje to poszukiwanie wymaganego produktu, jego pełną odprawę celną, dostawę towaru do magazynu Kupującego. Takie kompleksowe rozwiązanie jest niezwykle korzystne dla przedsiębiorstw, które chcą kupować towary w Ukrainie albo UE .

Korzyści są oczywiste: oszczędność czasu, optymalizacja kosztów, brak konieczności niezależnej interakcji z organami celnymi i firmami transportowymi.

 

W trakcie naszej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie usług celnych, transportowych i spedycyjnych oraz ugruntowaliśmy pozycję solidnego i wysoce profesjonalnego partnera.

 

Dziś nasza firma oferuje następującą listę usług:

Międzynarodowy transport ładunków;
Eksport towarów;
Import towarów;
Odprawa celna;
Orzecznictwo;
Outsourcing zagranicznej działalności gospodarczej (zagraniczna działalność gospodarcza).

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań

 

Rozwiązania dopasowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb klienta
w zleceniach od 1 kilograma i do 30 ton
w dowolnym miejscu w Europie i w całym świacie.

 

gallery/machine-3184176_640

Данный текст необходимо заменить на информацию о вас и вашей...

Здесь вы найдёте самую свежую информацию о нашей компании и её...

Вставьте сюда вашу информацию, которая будет полезна для ваших...

Алекс Диллингер

Барбара Санта

gallery/untitled-2artboard 1 copy 4
gallery/untitled-2artboard 1 copy 5
gallery/untitled-2artboard 1

Дэйв Вилльсон

Nasz zespół